Hravé a praktické zároveň

Oblíbená zvířátka k sezení i k pomazlení

Dětské dlaně se rády dotýkají hebkých plyšáků. Naše hračky povyrostly do podoby stoliček a štokrlat, která se vyjímají v každém dětském pokojíku. Spolu s nimi přichází poetika, hravost a pohádkový svět. Každé zvířátko – hravá stolička – je pevné, bezpečné a skrývá úložný prostor. V nabídce máme také dřevěné stoličky s vyřezávanými opěradly.   Raduje se dítě i maminka. Znáte lepší dárek k narozeninám, svátku, za vysvědčení nebo k Vánocům?

 

Všechna zvířátka mají nosnost 120 kg, takže poslouží i jako sedačka pro většinu rodičů. Rozměry včetně vnitřního úložného prostoru jsou uvedeny v obrázku a jsou shodné u většiny taburetrů.

 

J A K    O B J E D N A T ?

Pro objednání klikněte na tlačítko eshop a budete přesměrováni do našeho internetového obchodu. Stoličky osobní odběr sklad Mohelnice nebo PPL balík za 190,-.  Prosíme také o uvedení dodací adresy a telefonního spojení. O naše výrobky je velký zájem, proto pracujeme na rozšíření sortimentu.

 

Praktické židličky
Inspirované zvířátky

Dětské dlaně se rády dotýkají hebkých plyšáků. Naše hračky povyrostly do podoby stoliček a štokrlat, která se vyjímají v každém dětském pokojíku. Spolu s nimi přichází poetika, hravost a pohádkový svět. Každé zvířátko – hravá stolička – je pevné, bezpečné a skrývá úložný prostor.

Dětsky poetické

Každé zvířátko – stolička má neopakovatelný design a vlastní výraz ve tváři. Spolu s ním vstupuje do dětského pokojíčku poetika.

 

 

Proč si hravé stoličky zamilujete?

• Jsou roztomilé, nápadité a hebké. • Pohodlně a bezpečně se na nich sedí. • Skrývají praktický úložný prostor. • Unesou až 150 kilogramů. • Jsou vyrobené z přírodních materiálů.

Příjemné a stylové

Zvířátka k sezení jsou komfortní po všech stránkách. Mají příjemný povrch, stylový design a pohodlně se na nich sedí.

Bezpečné a pevné

Stoličky dostaly pevný základ z robustního dřeva. Stabilitu jim propůjčují čtyři pevné nohy. Velký podíl má ruční práce.

Úložný prostor

Dovnitř stoličky se vejde věcí! Úložný prostor je jako stvořený pro menší hračky, knihy a další dětské drobnosti.

Prohlédněte si galerii a inspirujte se!Z této galerie se kliknutím na jakoukoli sedací hračku dostanete do internetového obchodu. 

 

Napište nám

Líbí se vám sedací hračky a máte nějaký dotaz. Kontaktujte nás emailem pomocí formuláře.