Píší o nás v časopise Interiéry

Na zahraničních veletrzích bylo k vidění za posledních pár let mnoho sestav se skrytou televizní obrazovkou. Trendem poslední doby není předhánět se, kdo má větší úhlopříčku, ale kdo má lépe vybavený a sladění interiér. Televize již není modla ani oltář, ba naopak.

Obrazovka, která není právě puštěná, se stává nevzhlednou dominantou, černou plochou, která spíše kazí celkový dojem z interiéru. Nevhodná je často vedle krbu či kamen, kde „konkuruje“ příjemnému pohledu do ohně.
Častou otázkou bývá, jak to ale vyřešit technicky, abychom ji mohli schovat. Novinkou na trhu je systém „neviditelné televize“. Jedná se o speciálně vyvinutý zvedací systém, který ji vysune například z komody, postele nebo předem připraveného stavebního otvoru. A až pořad skončí, jednoduše ji pošlete zpátky na své místo.
Zvedací systém je možné namontovat do speciálně vyrobených skříněk na míru, dodávaných v řadě odstínů a dekorů včetně masivu. Novinkou letošního roku je zabudování systému přímo do postele box springu nebo terasová skříňka z teakového dřeva. Pokud řešíte vlastní design nábytku, lze zvedací systém instalovat přímo do tohoto solitéru.
Systém lze instalovat nejen do komody, ale i do čela postelí, což ocení velká část klientů. Toto řešení je ideální nejen do obývacích pokojů, ložnic, heren, dětských pokojů, školek, na terasy a zahradní posezení, ale také do kanceláří, hotelů, restaurací a wellness zařízení.

Další předností tohoto systému je zabránění zničení přístroje domácími mazlíčky a malými dětmi, což se v reálu často stává. Samotný systém funguje na dálkové ovládání. Objednat lze samostatné zvedací zařízení i kompletní produkt včetně skříňky, montáže a zprovoznění.

Článek ve formátu PDF